Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o
Apartmány v Chorvatsku

Ubytování v soukromí a luxusních vilách

Základem naší nabídky v Chorvatsku je ubytování v soukromých apartmánech. Zde můžete vybírat kvalitní ubytování  v celém Chorvatsku vždy s kompletně vybavenou kuchyní, koupelnou, většina i s grilem, balkony, některé s terasami a výhledy na moře. 

Typy ubytování

Robinzonády  a luxusní vily v Chorvatsku s výhodnou polohou ubytování přímo u moře nebo vzdálené maximálně do 50 metrů od moře nebo apartmány s bazény, také v nabídce můžete vybírat apartmány se svými pejsky a apartmány s internetem.

Výhody

u většiny objektů můžete nastoupit jakýkoliv den v týdnu. Oblíbené jsou také objekty s možnstí  kotvení vlastního člunu zdarma a nebo si ho zapůjčit a nabídky ubytování děti zdarma. Níže si můžete vybírat podle vašich požadavků.

Fotka objektu Fotka objektu Fotka objektu

 

Naše tipy   


Apartmány Jarka 

 Stara Novalja / Ostrov Pag / Chorvatsko

Fotka objektu
 

 Apartmány Bosa

apartmány Šibenik  
 
 
Vila Mariola
apartmány Drašnice   
 

     Celkový vyhledavač - Apartmány 

 Vyhledavač ubytování v Chorvatsku

  • Z celkové nabídky  Apartmány  si ve vyhledavači zadejte termín, počet osob, vzdálenost u moře, typ ubytování a  další paramatry které požadujte. 

      Vyhledávání podle kritérií

      Podle typu ubytování

Top dovolená - Soukromé aparmány a luxusní vily na pláži v Chorvatsku robinzonády 2019