Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o
Robinzonády Chorvatsko

Robinzonády na pláži v Chorvatsku

Robinzonády jsou apartmánové domy, některé částečně izolované od lidí, jsou vhodné především pro ty, kteří si chtějí v krásné chorvatské přírodě odpočinout  a vychutnat si pohodovou relaxaci u moře. Pronajměte si velmi oblíbené robinzonské domy v klidných zátokách většinou jen pár metrů od krásných oblázkových pláží a azurového moře. 

Můžete se vydat na různé výlety do  přírody v okolí, nebo máte rádi rybolov? Tak se vydejde na rybaření do okolních zátok. V našich robinzonádách prožijte nezapomenutelnou atmosféru staré původní Dalmácie..

Výhody

u většiny objektů můžte nastoupit jakýkoliv den v týdnu Oblíbené jsou také objekty s možnstí kotvení vlastního člunu zdarma a nebo si ho můžete zapůjčit od majitele. Některé apartmány umožní i ubytování pro děti zdarma. Rezervaci a nazávaznou poptávku můžete provést přímo on - line u každého objektu.

Nejoblíbenější 

Většina robinzonád a robinzonských domů se nachází většinou na osrově Hvaru a ostrově Brač, dále ostrov Peljašac, Korčula,  ostrov Šolta, ostrov Žut.Níže si můžete vybírat vaši dovolenou podle vašich požadavků a zadaných kritérií.

  Fotka objektu Fotka objektu Fotka objektu

 Naše tipy

  Robinzonáda Ficus

 
   Robinzonády v Chorvatsku Hvar 

 

  Robinzonáda Dalmata  

  Zátoka Stara - Bogomolje / Ostrov Hvar / Chorvatsko  

   Robinzonády v Chorvatsku Hvar  

  Robinzonáda Stella  

   Zátoka Smokvina - Bogomolje / Ostrov Hvar / Chorvatsko  

   Robinzonády v Chorvatsku Hvar  
  

 Celkový vyhledavač klikněte zde - Robinzonády  

Vyhledavač ubytování v Chorvatsku

Z celkové nabídky Robinzonády si ve vyhledavači si zadejte termín, počet osob, vzdálenost u moře, typ ubytování a  další paramatry které požadujte. 

 

      Vyhledávání podle kritérií

      Podle typu ubytování

 

 

Robinzonády v Chorvatsku na pláži, na ostrově Hvar a Brač nejvýhodněji