Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o
Last minute letecké zájezdy 2019

                                         

                  Last Minute 2019 zájezdy - akce a slevy od 300 CK

                                         Připravili jsme pro Vás stránku s přehledem last minute dovolených do oblíbených destinací. Doufáme, 

že Vám tato stránka pomůže při výběru dovolené a vyhledání toho nejvhodnějšího zájezdu pro Vás tak bude příjemnější. 

Pokud se nedokážete rozhodnout nebo nemůžete vybrat a potřebujte poradit, kdykoliv nás kontaktujte. 

 

 Last minute Bulharsko   Last minute Dominikánská republika   Vyberte si nejvýhodnější Last minute do Černé Hory

                         nejvýhodnější Last minute na Djerbu    nejvýhodnější Last minute do Arabských Emirátů    nejvýhodnější Last minute do Kalábrie 

                        nejvýhodnější Last minute na Kanárské ostrovy    nejvýhodnější Last minute na Kypr   nejvýhodnější Last minute na Maledivy

                        nejvýhodnější Last minute do Maroka   nejvýhodnější Last minute na Mallorcu    nejvýhodnější Last minute do Mexica  

                         nejvýhodnější Last minute do Řecka    Last minute do Španělska   nejvýhodnější Last minute na Sardínii

                        nejvýhodnější Last minute do Thajka    nejvýhodnější Last minute do Tunisu   nejvýhodnější Last minute do Turecka

 

          Zde vybírejte aktuální last minute ze všech zemí

                 Dnes máme v nabídce  4574923 zájezdů z toho 172095 Last minute za nejnižší ceny

 

Dovolená Last minute léto 2019

znamená zakoupení zájezdu na poslední chvíli. Slevńují se nevyprodané kapacity, pro větší skupiny je menší šance volných pokojů a letenek a dětí zdarma, je zde menší výběr rodinných pokojů. V naší agentuře najdete zájezdy a dovolenou od 300 cestovních kanceláří, nemusíte prohledávat jednotlivé CK, na našem webu jsou veškeré zájezdy soustředěny na jednom místě a ceny jsou aktualizované každou hodinu.

Last minute letecké zájezdy doporučujeme zakoupit klientům kteří letí ve dvojici, nebo rodinám s dětmi, cena se výrazně sníží pár dní před odletem, nejnižší cena bývá 2 až 1 den před odletem. Upozorňjeme, že je zde menší šance pro větší počet rodin s více dětmi a skupiny.

Dovolená a zájezdy Last minute doporučujeme 

vybírejte nejméně týden i více dní před odletem  -  hotely a destinace které se Vám líbí a my Vám pohlídáme cenu a volné kapacity, rezervace bývá většinou pár hodin nebo 1 den. S klienty jsme ve stálém spojení a sledujeme vývoj ceny a počet volných míst.

Rozhodně nedoporučujeme čekat do posledních dnů před odletem v hlavní sezóně - skupinám a více rodinám s více dětmi. Stává se, že skupina klientů čeká na last minute do posledních dnů, na nejnižší cenu, která sice opadne, ale bohužel většinou jsou volné 1 - 2 letenky.  

Dovolená Last minute 2019 zájezdy do celého světa

Na této stránce Vám kromě jiného nabízíme seznam nejpopulárnějších last minute destinací. Nejoblíbenější letní destinace: Bulharsko, Řecko, Egypt, Tunisko, Turecko,  Španělsko, Chorvatstko, Itálie, Černá Hora a také Kypr.

V mimosezóně můžete vybírat dovolenou a zájezdy např.exotické destinace: Kapverdské ostrovy, Mexiko, Thajsko, Kuba, Maledivy, Kanárské ostrovy, Madeira, Dominikánská republika, Venezuela, Brazílie, Jamajka, Katar, Jordánsko, Omán, Keňa, Seychely, Maroko, Indie,Bali a také Maroko.

Pro podrobnější vyhledávání přesného zájezdu vaší dovolené např. ve Vámi požadovaném termínu použijte náš vyhledávač, pomocí kterého můžete hledat last minute zájezdy podle mnoha Vašich zadaných kritérií.  

Vyhledávat můžete také podle států kde si můžete zvolit i přesnou destinaci, ostrov atd. u všech destinací naleznete satelitní mapu, a recenze vybírat můžete zde.

Zájezdy si můžete také seřadit :

                           

 

             Nechte si zasílat nabídku zájezdů last minute podle Vašich kritérií

Zaregistrujte se a nechejte si automaticky zasílat nabídky dovolená Last minute na Váš email. Vaše kritéria - nabídky států a letovisek a termínů si sami určíte, můžete si nastavit přesné časové odbobí, kdy Vám budou last minute nabídky zasílány. Můžete být informováni pouze tehdy, kdy se to hodí Vám.

 

Top dovolená - Nejvýhodnější Last minute 2019 nabídky leteckých zájezdů do vašich nejoblíbenějších destinací