Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o
Zájezdy aktivní dovolená

 

Aktivní dovolená   

Jste aktivní lidé? Nechcete strávit svou dovolenou pouze odpočinkem? Vyberte si ze široké nabídky zájezdů aktivní dovolené. Svoji dovolenou si můžete užít na skupinových zájezdech na kolech jezdíme do většiny evropských zemí,na zájezdy můžete cestovat  autobusem nebo letecky, o vaše kola se Vám postaráme a přepravíme. Oblíbené jsou také vodácké zájezdy, některé jsou náročnější a na jiné zase méně náročné zájezdy a na tyto zájezdy můžete vzít i svoje děti.

Zájezdy s potápěnín doporučujeme v exotických destinacích. Například  potápění v krásných lokalitách Bali za skvělou cenu. Všechny ponory budete mít s českým potápěčským průvodcem! Čekají na Vás krásné potápěčské destinace, plné barevných korálů a ryb, uvidíte žraloky a potápět se budete také u historického vraku lodi . 

Zde si můžete vybírat zájezdy na vaši aktivní dovolenou, pokud máte zájem o konkrétní aktivitu v dané zemi, rozkliknutí si ji zadejde ve vyhledavači.

  

                       Cyklozájezdy    Zájezdy na kole    

                       Vodácké zájezdy    Zájezdy na rafting    Rybářské zájezdy

                                                                                                             Zájezdy na ferraty       

 

 

 

         

 

     

 

 

 

      

Top dovolená - Aktivní dovolená skupinové zájezdy na kolech a cyklozájezdy,zájezdy na potápění a ferraty.