Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o
Nova Park, Turecko, Turecká riviéra, Side, Kumkoy, 6.5.2020, All inclusive
Nova Park
FM
Tip
Termín:
6.5. – 13.5.2020
Změnit termín
Délka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Katovice)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:192072884
13 591 Kč (-0 %)

Top dovolená nejvýhodnější last minute dovolená letecky

300 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén vnitřní
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: NOVA PARK HOTEL
Kategorie hotelu: ****+
Popis
Hotel má vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci, 3 a´la carte restaurace (turecká, rybí, italská), několik barů, venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, skluzavky u bazénu, spa centrum, sauna, turecké lázně, masáže, fitness centrum, stolní tenis, plážový volejbal, šipky, biliard, karetní hry, herní místnost, knihovna, denní a večerní animace, diskotéka, služby lékaře, služby fotografa, obchody, konferenční prostory, wifi internetové připojení
Ubytování
Balkón, klimatizace, TV/SAT, telefon, minibar, trezor, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů
Poloha
4 km od města Side, 6 km od města Manavgat, 64 km od mezinárodního letiště Antalya
STRUČNÉ INFORMACE
Vzdálenost od letiště: 64 km

Nejbližší město: Side (4 km)

Typ pláže: písčitá

Vzdálenost od pláže: 200 m
Pláž
Soukromá písčitá pláž 200 metrů od hotelu, lehátka, matrace, slunečníky a osušky zdarma, výměna ručníků za poplatek
UBYTOVÁNÍ (standardní pokoj)*
Balkón, klimatizace, TV/SAT, telefon, minibar, trezor, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů

* CK upozorňuje, že každý hotel nabízí ubytování v několika kategoriích pokojů, které se vzájemně liší vybavením, polohou, standardem, cenou atd. Popisky pokojů se týkají pokojů typu standard, pokud tomu není uvedeno jinak. Pro detailní popisek a cenovou kalkulaci jednotlivých typů pokojů, se obraťte přímo na naši CK nebo Vašeho prodejce.
STRAVA
All inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou otevřeného bufetu, občerstvení v průběhu dne, noční občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje zdarma, za poplatek: čerstvé ovocné šťávy, zmrzlina, importované nápoje, všechny nápoje po 24. hod za poplatek
SPORT A ZÁBAVA
spa centrum, sauna, turecké lázně, masáže, fitness centrum, stolní tenis, plážový volejbal, šipky, biliard, denní a večerní animace, televizní místnost, herní místnost, knihovna, diskotéka
SLUŽBY ZA POPLATEK
spa centrum, masáže, biliard, vybavení na stolní tenis, služby lékaře, fotograf, trezor, obchody, tel/fax, vodní sporty
PRO DĚTI
Mini klub (4-12 let), dětský bazén, skluzavky, mini diskotéka, animační programy, dětské hřiště
URL
www.novapark.com.tr
STRUČNÉ INFORMACE
Hotel má vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci, a´la carte restaurace, několik barů, venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, skluzavky, SPA centrum, sauna, turecké lázně, masáže, fitness centrum, vodní sporty, TV pokoj, herní místnost, knihovna, stolní tenis, šipky, boccia, biliard, animace, služby lékaře a fotografa, trezor, telefon, fax, směnárna, internetová kavárna, prádelna, obchody, konferenční místnost.
Popis
Vzdálenost od letiště: 64 km

Nejbližší město: Side (4 km)

Typ pláže: písčitá

Vzdálenost od pláže: 200 m
Poloha
4 km od města Side, 6 km od města Manavgat, 64 km od mezinárodního letiště Antalya, 70 km od centra města Antalya
Pláž
Soukromá písčitá pláž 200 metrů od hotelu, lehátka, matrace, slunečníky a osušky zdarma
STRAVA
All inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou otevřeného bufetu, občerstvení v průběhu dne, teplé nápoje, místní alkoholické a nealkoholické nápoje zdarma, za poplatek čerstvé ovocné šťávy, energetické nápoje, prémiové nápoje, speciální a importované nápoje a všechny nápoje po 24. hodině
SPORT A ZÁBAVA
Spa centrum, sauna, turecké lázně, fitness centrum, vodní sporty, TV pokoj, herní místnost, knihovna, stolní tenis, šipky, boccia, biliard, animace
SLUŽBY ZA POPLATEK
Spa centrum, masáže, vodní sporty, biliard, vybavení na tenis, služby lékaře a fotografa, trezor, telefon, fax, směnárna, internetová kavárna, prádelna, obchody
PRO DĚTI
Mini klub (4-12 let), dětský bazén, skluzavky, hřiště
URL
www.novapark.com.tr
ZÁJEZD JE POJIŠTĚN PRO PŘÍPAD ÚPADKU CESTOVNÍ KANCELÁŘE. Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je OREX TRAVEL s.r.o., IČ 28230060..V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

**Odesláním realizujete nezávaznou poptávku. ** Poté Vás kontaktujeme a poskytneme veškeré informace ohledně aktuální SLEVY - AKCE - KONEČNÉ CENY. **Pro urychlení poptávky zadejte počet osob, popřípadě věk dětí. **Vaše dotazy můžete uvést do poznámky.**

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

 

 

Pokud během několika minut neobdržíte na Vámi zadaný email automatické potvrzení přijetí objednávky, kontaktujte nás prosím.

Po přijetí Vaší objednávky prověříme obsazenost a provedeme nezávaznou rezervaci za aktuálně nejvýhodnější cenu. 
Poté Vám pošleme emailem kalkulaci - návrh smlouvy o zájezdu, všechny potřebné dokumenty pořádající ck a detailní návod jak dál postupovat.
Celý proces zakoupení zájezdu je jednoduchý a lze ho realizovat rovnou od počítače.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Platí vždy pouze cena uvedená na cestovní smlouvě.

Cestovní agentura maxizájezdy neodpovídá na případné chyby v ceníku a v datech dodávaných pořadatelskou cestovní kanceláří.

info  Vysvětlivky:

Dětské ceny platí pouze pro děti na přistýlce, cestující se dvěma dospělými (pokud není uvedeno jinak). 
V apartmánech a studiích se musí vždy zaplatit za všechna pevná lůžka,  i když nebudou obsazena (pokud není uvedeno jinak).

POSTUP PŘI OBJEDNÁNÍ ZÁJEZDU

Nezávaznou objednávku vytvoříte vyplněním a odesláním formuláře. Množství nezávazných objednávek není nijak limitováno, ale prosíme vás, abyste objednávali zájezd pouze pokud máte alespoň předběžný zájem o jeho koupi.

Po odeslání objednávky vám automatický systém zašle potvrzující e-mail na vámi uvedenou e-mailovou adresu. Proto prosím pečlivě zkontrolujte, zda jste emailovou adresu zadali správně. Okamžitě po obdržení vaší nezávazné objednávky ověříme u pořádající CK, zda je termín volný, jaká je jeho aktuální cena včetně všech slev a provedeme předběžnou rezervaci. Rezervace je většinou platná několik dní, u last minute několik hodin. Potom vás kontaktujeme emailem, ve kterém vám sdělíme konečnou cenu zájezdu a termín, do kdy trvá předběžná rezervace.

Pokud se rozhodnete, že zájezd koupíte, sdělíte nám všechna data potřebná k sepsání Smlouvy o zájezdu. Vyplněnou Smlouvu o zájezdu, spolu s ostatními doklady (Pojištění CK proti úpadku, Všeobecné obchodní podmínky CK, Katalogový list zájezdu, Podmínky cestovního pojištění apod.) vám pošleme emailem ke kontrole a k podepsání. Ve Smlouvě o zájezdu bude také uvedeny platební podmínky. Zkontrolovanou a podepsanou Smlouvu o zájezdu odešlete emailem, zpět, spolu s dokladem o zaplacení zálohy.

ZPŮSOB PLACENÍ ZÁJEZDU

Platební podmínky jsou vždy uvedeny ve Smlouvě o zájezdu. Nikdy neplatíte nic před jejím podpisem !

Většinou platí, že u zájezdů s odletem (odjezdem) za déle než 35 dní, se platí záloha 50% z celkové ceny. Záloha musí být uhrazena do doby platnosti nezávazné rezervace. 
Doplatek je nutno uhradit nejpozději 35 dní před nástupem na zájezd. U zájezdů začínajících za méně než 35 dní se platí 100% ceny ihned v den podpisu smlouvy.

Zejména v době platnosti first minute slev však mohou být zálohy dočasně snížené a platba rozdělena na více splátek.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK

Nova Park