Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o
Naše rady a doporučení

 

Výhodné zájezdy a tipy na dovolenou

 

Pokud potřebujete rady a informace kdy kam v jakém temínu na leteckou dovolenou nebo na zájezd autobusouvou dopravou, nebo na lyžařský zájezd na hory, tak jste zde správně.

Níže Vám doporučíme výhody a vysvětlíme z naší dlouholeté praxe jak můžete ušetřit za zájezd a popřípadě nepřijít o Vaši dovolenou v požadovaném termínu.  Zájezdy - ověřené a spolehlivé cestovní kanceláře.

 

Last minute Thajsko Last minute Thajsko Last minute Thajsko 

 

Dovolená a zájezdy First minute

Doporučuje větším skupinám rodin s více dětmi, firmám i jedntlivcům.

Zájezdy s First minute cenami je možné kupovat již od listopadu - prosince - do konce ledna, popřípadě prodloužení slev i déle, max.do března.

Výhody : záloha od 990 Kč doplatek nejpozději 30 dní před odletem./Možnost rozvržení platby na více záloh/.

Výrazné slevy až 20 % z katalogových cen. U zájezdů First minute je větší šance zajistit si lepší pokoje a výběr z veškerých volných kapacit, je možné rezervovat a vybírat velké možství volných rodinných pokojů a suitů a také pokojů s výhledem na moře. Zájezdy na dovolenou First minute umožňují nejvíce volných letenek, zájezdů zdarma pro děti a velký výběr termínů s touto akcí.  Pokud máte ze zaměsnání určené datum dovolené také doporučujeme si zájezd zarezervovat co nejdříve hlavně pokud se jedná o zájezd v hlavní  sezóně.

 

 Last minute Thajsko 

 

Dovolená a zájezdy Last minute

znamená zakoupení zájezdu na poslední chvíli. Slevńují se nevyprodané kapacity, pro větší skupiny je menší šance volných pokojů a letenek a dětí zdarma, je zde menší výběr rodinných pokojů.

Last minute doporučujeme klientům kteří letí ve dvojici, nebo rodinám s dětmi. Cena se výrazně sníží pár dní před odletem, nejnižší cena bývá 2 až 1 den před odletem. Upozorňjeme, že je zde menší šance pro větší počet rodin s více dětmi a skupiny.

Zájezdy Last minute doporučujeme : nejméně týden i více dní před odletem,  vybírejte si hotely a destinace které se Vám líbí a my Vám pohlídáme cenu a volné kapacity. Rezervace bývá většinou pár hodin nebo 1 den. S klienty jsme ve stálém spojení a sledujeme vývoj ceny a počet volných míst.

Rozhodně nedoporučujeme čekat  na last minute zájezdy do posledních dnů před odletem v hlavní sezóně - skupinám a více rodinám s více dětmi. Stává se, že skupina klientů čeká na last minute do posledních dnů  na nejnižší cenu. Cena sice opadne, ale bohužel většinou jsou volné 1 - 2 letenky.

 

  Last minute  Turecko 

 

Mimo sezóní dovolená

Nejlevnější dovolená letecky, autobusové zájezdy i pobyty s vlastní dopravou je mimo sezonu, květen - červen, září - říjen.

Výhody: nejnižší ceny, menší nápor turistů - můžete si svou dovolenou prožít v klidu, nepřelidnné pláže i v rušnějších střediscích. Počasí bývá velice  příjemné, na jaře je vše krásně rozkvetlé a moře začíná být teplé, moře především na podzim zůstává vyhřáté.

Takže pokud nemáte rádi vedra, a preferujete mírnější klima je mimosezóní dovolená právě pro Vás a ještě ušetříte. Mimosezóní dovolenou mají  v oblibě i senioři, páry, a rodiny s dětmi které nejsou školou povinné. Tyto termíny jsou vhodné i pro poznávací zájezdy, eurovíkendy, aktivní dovolenou a zájezdy se  cvičením a také zájezdy pro seniory 55+. V mimosezóních termínech se nejčastěji cestuje do exotických zemí.

Pokud máte děti které chodí do školy, a chcete ušetřit, cestujte začátkem nebo v polovině června, ceny bývají velmi výhodné i Last minute, děti už mají  ve škole známky uzavřené a můžete se vrátit z dovolené i pro vysvědčení. Pokud Vám nevadí absence dětí ve škole, tak od začátku září a dále, jsou ceny  také velice výhodné.

Hlavní sezona : červenec, srpen : na zájezdy v hlavní sezóně kdy jsou ceny jsou nejvyšší, je vhodné zakoupit včas First minute nebo je možné si počkat  na  Last minute.

Do Egypta, Spojených Emirátů můžete letět po celý rok. Turecko, Tunis, Maroko, Řecko, Španělsko doporučujeme navštívit  již od května do poloviny října.

 

Nejlevnější letecká dovolená 

  

  

 Pokud máte zájem o letecký zájezd, chcete ušetřit, nejlevněší zájezdy vybírejte letecky do Bulharska ceny jsou zde nižší než v  ostatních  státech.    Nejoblíbenější je Slunečné pobřeží a Primorsko.

 V Bulharsku doporučujeme hotely se snídaní, protože ceny jsou nízké i v restauracích. Výběr je široký i s polopenzí a  allinclusive.

 Nízké ceny zájezdů můžete poté vybírat : Černou Horu, nově Albánii,Tunis, Kalábrii, Řecko, Kypr...

 Dražší destinací je Španělsko - Mallorca, Kanárské ostrovy, Sardínie, Spojené  Emiráty, je zde i méně pokojů pro  rodiny s více dětmi.

 V naší nabídce naleznete levné zájezdy i ty nejluxusnější, krásné zájezdy Vám doporučíme do Exotiky.

 Vánoční a silvestrovské pobyty jsou vždy s příplatkem.

 

Německé Ck zájezdy a dovolená za nižší ceny a vyšší kvalita ubytování

Zájezdy od německých Ck - pokud máte vybraný konkrétní hotel a cena se Vám zdá vysoká, prověříme Vám hotel od německých cestovních kanceláří,  ceny bývají někdy nižší, tyto zájezdy u nás můžete platit i v českých korunách.  

Objednat si last minute zájezd s německou CK se vyplatí hned z několika důvodů. Last i first minute zájezdy s německými cestovkami jsou levnější,  zahrnují kvalitnější služby, nadstandardní jednání a luxus jako běžnou samozřejmost.   

V naší nabídce naleznete nejširší výběr last minute zájezdů do exotických destinací celého světa - stačí si jen vybrat. V případě jakýchkoliv  dotazů ohledně zájezdů se můžete obrátit.    

 

Výhodné zájezdy pro klienty od 55 roků

Tyto  dotované zájezdy Senior 55+ doporučujeme zakoupit klientům od 55 roků, většinou jsou to mimo sezónní zájezdy, to většina ocení, ceny jsou dotované  španělskou vládou, proto jsou zvýhodněné a cenově dostupné, jako novinku můžeme nabídnout akční ceny i pro doprovod, mladších osob a dětí.

 

Letecké zájezdy odlety

nabízíme odlety z celé ČR / např.Brno, Praha, Pardubice, Ostrava,/ ze slovenska Bratislava a  s německými Ck Vídneň Mnichov a mnoho dalších odletových  míst.

 

Kdy nejlevněji na hory

  Lyžařské zájezdy Monte Bondone Lyžařské zájezdy Monte Bondone

   

Nejprodávanější lyžařské zájezdy

jsou v termínu jarních prázdnin, kdy rodiny s dětmi cestují na hory. Většinou jsou to termíny únorové, a zase sezóní,  takže ceny jsou nejvyšší. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme termíny na začátku prosince, kdy jsou ceny nejnižší a můžete si lyžování užít v luxusních  střediscích za velmi nízké ceny.Vánoční a silvestrovské pobyty jsou vždy s příplatkem.  

Nižší ceny jsou také v lednu a březnu. Doporučujeme lyžování v Itálii kde jsou ceny v hotelích s polopenzí a skipasem nejnižší a ve většíně hotelů dostanete až 2 děti zdarma a jako bonus pro děti dostanete zdarma i skipas. Nejprodávanější je středisko Monte Bondone, kam se nám klienti rok od  roku vrací

 

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

Rádi pomůžeme s výběrem.

Poradíme, doporučíme co Vám bude vyhovovat.

Máme na Vás čas.

Top dovolená - rady a tipy kdy nevýhodněji na leteckou i autobusovou dovolenou, nejlevněši termíny a nejprodávanější zájezdy. Zájezdy ověřené a spolehlivé cestovní kanceláře.